логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Тернопіль
068-20-20-220

Зробивши реставрацію ванн акрилом в Тернополі - вона буде рівна, глянцева, гладка, вона буде стійка до будь-яких видів бактерій і не піддається хімічному або механічному впливу. ☎ +380682020220

Ванн Майстер » Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн Бучач


Реставрація ванн Бучач

Відновлення ванн стало набагато простішим завданням з появою абсолютно нових матеріалів на основі полімерних з'єднань. Асортимент таких матеріалів постійно зростає, тому майстри мають можливість підібрати оптимальний варіант для кожного випадку проведення реставраційних робіт. Метод відновлення сантехніки полімерними матеріалами отримав назву «Наливна ванна». Реставрація ванн в Бучачі таким способом - це актуальна послуга, яка дуже полюбилася господарям.

Реставрація ванн Бучач

Металеві, чавунні, акрилові або сталеві ванни - то, без чого важко уявити собі домашній санвузол. Служать такі сантехнічні вироби дуже довго: господарі не поспішають позбавлятися від них навіть у разі появи відколів, подряпин, тріщин і інших дефектів. А продовжити термін експлуатації сантехніки здатна послуга під назвою «Реставрація ванн в Бучачі». Професійні відновлювальні роботи - відмінний спосіб освіжити зовнішній вигляд ванни, позбутися від подряпин, відколів, тріщин, корозії.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше