логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Реставрація душових піддонів методом наливу


Реставрація душових піддонів методом наливу

Одним з найпопулярніших способів реставрації ванни є акрилова заливка душового піддону. Властивості методу - це високий рівень зносостійкості, простота в установці, можливість вибору кольору. Якщо заливка виконана професійно і правильно, то піддон буде радувати вас довгі роки, не потребуючи в заміні або специфічному догляді. Підходить даний спосіб реставрації для акрилових, чавунних і металевих виробів.

Реставрація душових піддонів методом наливу

Відновлення ванн стало набагато простішим завданням з появою абсолютно нових матеріалів на основі полімерних з'єднань. Асортимент таких матеріалів постійно зростає, тому майстри мають можливість підібрати оптимальний варіант для кожного випадку проведення реставраційних робіт. Метод відновлення сантехніки полімерними матеріалами отримав назву «Наливна ванна». Реставрація ванн в Харкові таким способом - це актуальна послуга, яка дуже полюбилася господарям.

Наші фахівці з радістю проконсультують вас з даного способу реставрації, допоможуть підібрати акрил та марку. Отримати більш детальну інформацію ви можете за телефоном. Менеджер відповість на всі ваші запитання.

Як працює «Наливна ванна»? Цей спосіб передбачає нанесення на старе покриття сантехніки інноваційного двокомпонентного складу (рідкий акрил). В основі продукту - акрилові з'єднання. Головна перевага методу - це, звичайно ж, чудовий результат. Поверхня вашої ванни знайде бездоганний білий колір з глянцевим відливом. За зовнішнім виглядом, сантехніку тепер не відрізнити від нової!

Чим ще хороший метод «Наливна ванна»?

Говорячи про вельми популярною в Харкові послузі, слід зазначити такі пункти:

  • Швидкість виконання. Реставрація ванни зазначеним способом займає у фахівця від 2 до 3 годин.
  • Ніякого демонтажу. «Наливна ванна» виконується на дому: вам не потрібно демонтувати і куди-небудь везти сантехніку.
  • Розумна вартість. Цілком логічно, що металева або чавунна ванна коштує набагато дорожче, ніж реставрація старої. Не витрачайте сімейний бюджет даремно.

І, звичайно ж, ніяких зусиль з вашого боку. Відпочивайте або займайтеся власними справами, поки реставратор робить відновлення ванни.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше