логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Реставрація та ремонт акрилових ванн


Реставрація та ремонт акрилових ванн

Реставрація акрилових ванн - оптимальний вибір для тих, хто хоче повернути білосніжність сантехніки і помітно продовжити період її експлуатації. За допомогою сучасних матеріалів (рідкий акрил), наші майстри-реставратори з легкістю ліквідують іржу, потертості, тріщини і нерівності на вашій ванні. Можливо відновлення акрилових, чавунних, керамічних і металевих виробів. А приємна ціна послуг допоможе істотно заощадити ваш сімейний бюджет. Реставрувати - це завжди дешевше, ніж купувати нову сантехніку. Покриття гарантовано прослужить не менше 10 років. Просто дотримуйтесь елементарних правил догляду: виключіть агресивну побутову хімію і жорсткі щітки з процесу чистки.
 

Реставрація та ремонт акрилових ванн

Професійні секрети реставрації

Запорука ефективності методу «Наливна ванна» - це оригінальні та сертифіковані матеріали. Ми використовуємо тільки якісні фарбувальні склади від проведених брендів. Крім ідеальної білизни, такі матеріали мають антибактеріальну дію, підвищують стійкість до ударів, зносу і інших несприятливих факторів. Як результат, продовжується експлуатаційний період вашої ванни.

«Чи можна залити сантехніку рідким акрилом самостійно?», - саме це питання часто задають нам наші клієнти. Насправді, провести таку реставрацію без сторонньої допомоги - практично неможливо. Не маючи достатніх навичок, ви лише погіршить ситуацію. Тому рекомендуємо заощадити власний час і нерви: звернутися до професіоналів. Ціна послуг - низька. Вона абсолютно не вдарить по вашому сімейному бюджету.


Реставрація акрилових ванн - це вдале поєднання практичності і естетики. Не відкладайте затишок у власному домі на потім: замовте професійні послуги вже сьогодні, а завтра - насолоджуйтеся відмінним результатом.


Відновлення акрилової ванни - сучасна реставрація ванни


Майстри-реставратори проведуть комплексне оновлення сантехнічної поверхні, використовуючи якісні матеріали та спеціальне обладнання. Усунемо навіть серйозні відколи, тріщини, потертості та інші дефекти. Результатом нашої роботи стане красива, білосніжна ванна, яка буде радувати ваше око. І все це - без капітального ремонту в домашньому санвузлі.

Додатковою перевагою реставрації ванн є і те, що сантехніка тепер буде демонструвати високі експлуатаційні параметри. Зросте теплопровідність, підвищиться стійкість до механічних пошкоджень і зносу, утворення корозії. Таким чином, реставрація акрилових ванн - це вдале поєднання практичності і естетики. Не відкладайте затишок у власному домі на потім: замовте професійні послуги вже сьогодні, а завтра - насолоджуйтеся відмінним результатом.


З усіх додаткових питань ви можете проконсультуватися по телефону. Наші менеджери з радістю поспілкуються з вами і дадуть відповіді по ремонту акрилових ванн.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Комментарі

  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше