логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Ціна реставрації ванни. Ви здивуєтесь!


Ціна реставрації ванни. Ви здивуєтесь!

Реставрація ванн в Україні з кожним роком стає все більш популярною та вигідною послугою, а її ціна постійно зменшується через зростання конкуренції та виготовлення нових марок акрилу.

Відновлення сантехніки - одна з найбільш популяризованих послуг нашого регіону. Тут немає нічого дивного: поверхню заводських ванн не вічна. Навіть при дбайливому зверненні вона з часом приходить в непридатність: покривається іржею, водним каменем або псується іншим чином. А придбання нової ванни - завжди істотне вкладення коштів. Та й заміна ванни завжди супроводжується справжніми руйнуваннями: без точкового ремонту тут не обійтися.


Ціна реставрації ванни. Ви здивуєтесь! Реставрація ванн в Україні з кожним роком стає все більш популярною та вигідною послугою, а її ціна постійно зменшується через зростання конкуренції та виготовлення нових марок акрилу.


З огляду на все вищесказане, відновлення методом «Наливна ванна» - це розумний вибір для тих, хто бажає освіжити зовнішній вигляд сантехніки, які не затіваючи ремонт в домашньому санвузлі.


Ми маємо великий досвід в реставрації ванн, тому знаємо все про цю справу та тримаємо ціну адекватну якості. Майстри нашої компанії використовують сертифікований рідкий акрил, вироблений за кордоном. Ваша локація - не проблема для нас. Під'їдемо до Вас до дому і зробимо роботу на високому рівні за вартістю яка Вас здивує. Результат нашої співпраці з вами - приємний, глянсовий і свіжий вигляд ванни за помірну ціну.

При дотриманні нескладних правил експлуатації, якими поділиться з вами наш майстер, результат протримається 10 років!

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Ціни на реставрацію ванн

Ємалювання ванн
від 1800грн.
Наливна ванна
від 2200грн.
Акрилова вставка
від 3800грн.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше