логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Наливна ванна - найкращий спосіб реставрації будь-якої ванни


Наливна ванна - найкращий спосіб реставрації будь-якої ванни

Наливна ванна це акрилова суміш, що складається з високов'язкої самовирівнюючої двокомпонентної основи на епоксидній базі, застосовуваний для покриття сталевих, чавунних і пластикових ванн.

Наливна ванна - найкращий спосіб реставрації будь-якої ванни

Відновлення металевої (сталевої), чавунної або акрилової ванни рідким акрилом - це гарантія білосніжного, глянцевого і стійкого до зносу покриття. Наші фахівці-реставратори допоможуть вам вибрати відтінок, проконсультують з усіх питань. В оригінальний склад наливної ванни входять інноваційні компоненти, що забезпечують високі показники адгезії, покриваності і однорідності матеріалу. Ці властивості надають в'язкій масі здатність надійно зчіплюватися з зачищеною базовою поверхнею, утворюючи ідеально гладке покриття без бульбашок, розводів, потьоків.

Рідкий акрил - надійна реставрація ванни

Якщо ви хочете швидко повернути ванні колишньої глянець і білосніжність, то оптимальним варіантом реставрації стане рідкий акрил. Всього кілька годин роботи майстра, і сантехніка засяє, як нова!

*Наливна ванна - найкращий спосіб реставрації будь-якої ванни


Як проходять по реставрації ванни? Майстер готує чашу ванни і заливає її рідким акрилом. Саме через особливості реставрації метод носить назву «Наливна ванна». Заливка займає всього кілька годин (2-3), а під час роботи повністю відсутні пил і бруд.

Зверніть увагу: реставрація ванни нестандартної форми (наприклад, джакузі) - більш тривала процедура. Спеціаліст зорієнтує вас за часом до початку робіт. Користуватися відреставрованою ванною ви зможете приблизно через 24-36 годин. За цей час, рідкий акрил застигає, проходить процес остаточної адгезії з поверхнею.


Цікавий факт: до появи способу «Наливна ванна», покриття відновлювалося за допомогою звичайної фарби та пензля. Такий спосіб не відрізнявся довговічністю, а зовнішній вигляд залишав бажати кращого через потьоки, то розведення.

Переваги наливних ванн:

  • тривалий термін експлуатації 10-15 років;
  • стійкість до ударів;
  • глянсовий блиск, гарний зовнішній вигляд;
  • простий догляд;
  • мінімум підготовки;
  • висока швидкість проведення реставрації.

Емалювання ванни або рідкий акрил?

Вибір оптимального методу залежить від характеру ушкоджень, матеріалу виготовлення ванни і багатьох інших параметрів. Саме тому, рекомендуємо проконсультуватися з нашими майстрами, перш ніж приймати остаточне рішення. Реставрація ванн в Харкові - справа, про яку ми знаємо абсолютно все. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Рідкий акрил (Наливна Ванна), який використовують наші майстри - оригінальний, якісний і сертифікований матеріал від перевірених брендів. Він має високу адгезію, а також абсолютно не шкодить здоров'ю. Підбираємо тільки кращі матеріали, адже ми зацікавлені в тому, щоб реставрація прослужила вам довгі роки. Найчастіше, наші майстри використовують матеріал під назвою ПЛАСТОЛ. Завдяки інноваційним методам, наші фахівці-реставратори можуть виправити навіть найсерйозніші дефекти покриття, включаючи наскрізні пошкодження, сліди іржі. Підберемо оптимальний спосіб реставрації, а також дамо рекомендації щодо подальшого використання ванни.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше