логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Реставрація металевої ванни в Україні


Реставрація металевої ванни в Україні

Професійні відновлювальні роботи - відмінний спосіб освіжити зовнішній вигляд ванни, позбутися від подряпин, відколів, тріщин, корозії.

Реставрація металевої ванни в Україні

Металеві, чавунні, акрилові або сталеві ванни - то, без чого важко уявити собі домашній санвузол. Служать такі сантехнічні вироби дуже довго: господарі не поспішають позбавлятися від них навіть у разі появи відколів, подряпин, тріщин і інших дефектів. А продовжити термін експлуатації сантехніки здатна послуга під назвою «Реставрація ванн в Харкові».


Особливості реставрації металевих ванн

Найбільш часто підлягають ремонту металеві ванни. Фахівці нашої компанії відзначають, що велика частка замовлень надходить на реставрацію саме таких виробів. Всі роботи по відновленню проводяться з урахуванням стану сантехніки, а також побажань власника, який звернувся до нас за допомогою.


Відновлення поверхні металевої ванни методом «Наливна ванна» (з використанням рідкого акрилу) дозволяє оновити декоративне покриття, відтворити первісну чистоту колірної гами. Але перед тим як наносити емаль, ми ретельно готуємо поверхню сантехнічного вироби. Обов'язкові етапи - це неглибока шліфування, очищення, промивання і просушування. Завдяки правильному проведенню сантехнічних процедур, що наноситься акрил добре зчепиться з металом, буде завдано рівномірно.


Якщо тріщини і відколи на поверхні ванни є неглибокими, ми наносимо барвник пульверизатором. А мережа мікротріщин, окремі протяжні тріщини, і суттєві відколи емалі усуваються з використанням складу, який майстри-реставратори наносять вручну: кистями, гумовими шпателями, валиками.


Ефективно позбутися від корозії і її наслідків теж можна дуже просто: ми проводимо додаткову ґрунтовку поверхні, і наносимо кілька шарів фарби. Тому, незважаючи на те, якої складності реставрація вам потрібна, ви можете сміливо звертатися до нас. За умови правильного догляду за поверхнею, ефект протримається до 10 років. Працюємо по всьому Харкову.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше