логотип реставрації ванн

Реставрація ванн Чернігів

Викликати майстра Реставрація ванни фото
час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Чернігів
068-20-20-220

Замовити послуги фахівців з реставрації ванн в Чернігові та області - Після відновлення ємалі ванна придбає блиск новизни, стане менш слизькою, але дуже гладкою і бездоганно рівною.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5

Плюси реставрації ванни

Це вигідно та економно 🛀 Реставрація ванни акрилом - надійний спосіб, який дозволить оновити внутрішню поверхню виробу. Стакріл, за допомогою якого виконується реставрація ванни, прекрасно тримається протягом багатьох років, головне довірити процедуру нанесення акрилу фахівцям. У складі Стакріл розрізняють безпосередньо акриловий матеріал і затверджувач, перед тим, як нанести готову суміш, з'єднують два ці компоненти. В якийсь момент часу Ви встанете перед проблемою заміни ванни, яка придбала непрезентабельний зовнішній вигляд. Однак заміна ванни пов'язана з серйозними фінансовими вкладеннями і тратою величезної кількості часу. Прийнятний варіант у співвідношенні ціна-якість - реставрація ванни. Реставрація поверне презентабельний зовнішній вигляд ванні за короткий проміжок часу. Реставрація ванни в Одесі: надійно і ефективно! Замовити послуги фахівців з реставрації ванн в Чернігові та області - Після відновлення ємалі ванна придбає блиск новизни, стане менш слизькою, але дуже гладкою і бездоганно рівною.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Відновлення ванни в місті Чернігів районах та селах

Ванна

«Наливна» ванна. Методика передбачає повільне наливання особливого акрилового складу по стінках і дну ванни з наступним висиханням. Шар виходить досить товстим, тому однієї процедури достатньо. Акриловий вкладиш. Спосіб передбачає вклейку в стару ванну акрилового елемента, за формою ідеально підходить під неї. Емалювання. По суті технологія схожа з фарбуванням ванни, тільки замість фарби використовується емаль. Наносити склад можна пензлем або валиком. Можлива обробка поверхні аерозольної емаллю, але якість покриття буде нижче.

Ремонт акрилових, металевих та чугуних ванн

Своїм клієнтам ми пропонуємо вибрати один з таких способів реставрації ванн в міст Чернігів та області:

Оптимальний за співвідношенням ціна / якість - наливний метод. У цьому випадку використовується інноваційний матеріал - рідкий акрил, який наливається на поверхню, утворюючи рівну, естетичний, і, головне, ударостійкий і зносостійкий шар. Товщина наливної шару - 2-6 мм, час висихання - до двох діб. Майстер зробить роботу за 3-5 годин, а експлуатувати після цього ванну, не боячись її пошкодити, можна ще протягом 10-15 років.

Особливості реставрації та її вартість?

Відновлення сантехніки - одна з найбільш популяризованих послуг нашого регіону. Тут немає нічого дивного: поверхню заводських ванн не вічна. Навіть при дбайливому зверненні вона з часом приходить в непридатність: покривається іржею, водним каменем або псується іншим чином. А придбання нової ванни - завжди істотне вкладення коштів. Та й заміна ванни завжди супроводжується справжніми руйнуваннями: без точкового ремонту тут не обійтися.

Якщо Ви цікавитесь - Де можна реставрувати ванну в місті Чернігів, або де замовити майстрів то для вас перелік населених пунктів: Ніжин, Прилуки, Новгород-Сіверський, Корюківка, Мена, Бахмач, Носівка, Сновськ, Семенівка, Остер, Носівка, Ічня, Городня, Борзна, Бобровиця.. Телефонуйте для консультації - ☎ 068-20-20-220

Відгуки з міста Чернігів про Реставрацію ванн.

Ми цінуємо своїх клієнтів та любимо свою роботу, тому пропонуємо почитати справжні відгуки про реставрацію ванни. Кожен з Вас може залишити свій відгук з оцінкою роботи майстра що Вас обслуговував в регіоні - Чернігівська область.
Фото ванни до і після реставрації
Варвара (Відгуки Чернігів)

Ми з чоловіком знімаємо квартиру. Квартира відмінна, нам подобається. Але ванна тут зовсім стара, чавунна. Ну не переїжджати ж через ванній! Домовилися з господарем, що за свій рахунок відреставруємо ванну.

9.75 з  10

➥ Читати Відгук про реставрацію в Чернігові
Антон (Відгуки Чернігів)

У нашому районі дуже погана вода. Нестара чавунна ванна швидко втратила зовнішній вигляд (набула іржавий наліт). Нову ванну купувати не хотілося. Вирішили скористатися послугою по відновленню емальованого покриття.

9.75 з  10

➥ Читати Все супер - раджу наливну ванну

Найбільш популярні запитання клієнтів

 • Чи можна ванну реставрувати кілька разів?

  Так можна. Навіть в незалежності від того, який метод реставрації застосовувався раніше.

 • Скільки часу займає робота майстра?

  Реставрація наливним акрилом - близько 2 годин. Відновлення емаллю - до 4 годин. Монтаж акрилової вставки - в два етапи: замір - 10-15 хвилин, установка - до 3 годин.

 • Як скоро можна користуватись ванною після відновлення?

  Все залежить від обраного способу реставрації: наливна ванна - через 36 годин, емалювання і акриловий вкладиш - через 24 години.

 • Чи потрібно демонтувати ванну, або частково знімати плитку?

  При реставрації ванни рідким акрилом (метод наливу) або емаллю (емалювання) демонтаж ванни не потрібний. А в разі реставрації акриловим вкладишем необхідно буде відбити верхній ряд плитки.

 • Як підготуватись до приходу майстра?

  З ванної кімнати необхідно прибрати предмети особистої гігієни (зубні щітки, мочалки, бритви) та інші дрібні предмети, які можуть покритися пилом. Якщо у ванній встановлена пральна машина, то накрийте її целофаном або газетами.

Фото відреставрованої ванни до і після

Відреставрована ванни до і після - фото Як виглядає ванна до і після реставрації наливним акрилом Всі фото