логотип реставрації ванн

Відгуки Чернігів Відгуки про реставрацію ванн в Чернігові як ми зробили, та що про це думають люди які отримали відновленні ванни наливним акрилом чи емалюванням.

Реставрація ванни фото
Варвара (Відгуки Чернігів)

Ми з чоловіком знімаємо квартиру. Квартира відмінна, нам подобається. Але ванна тут зовсім стара, чавунна. Ну не переїжджати ж через ванній! Домовилися з господарем, що за свій рахунок відреставруємо ванну.

9.75 з  10

➥ Читати Відгук про реставрацію в Чернігові
Антон (Відгуки Чернігів)

У нашому районі дуже погана вода. Нестара чавунна ванна швидко втратила зовнішній вигляд (набула іржавий наліт). Нову ванну купувати не хотілося. Вирішили скористатися послугою по відновленню емальованого покриття.

9.75 з  10

➥ Читати Все супер - раджу наливну ванну

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5