логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Реставрація та ремонт чугунних ванн


Реставрація та ремонт чугунних ванн

Чавунна ванна - міцний, довговічний і надійний сантехнічний виріб. Але свій відбиток на її стані залишають негативні фактори: вологе середовище, перепади температур, механічні дії під час чистки і контакт з миючими засобами. Результат цього - поява шорсткостей, мікротріщин, відколів.


Реставрація та ремонт чугунних ванн

Чавунні та металеві ванни схильні до утворення корозії, а акрилові - порушення цілісності. Господарям це не додає позитивних емоцій: потрібно замінити ванну або відреставрувати її, освіживши зовнішній вигляд сантехнічного вироби.

Повна заміна ванни - далеко не завжди оптимальний варіант. Адже це має на увазі комплекс робіт: по суті, капітальний ремонт домашнього санвузла. Така процедура - витратна за часом і фінансів. Тому ми рекомендуємо зупинити свою увагу на відновленні.


Який варіант реставрації чавунної ванни оптимальний?

Для початку - про самостійну реставрації. Сантехнічні магазини пропонують велику кількість матеріалів для відновлення ванн. Це і «підкуповує» господарів: здавалося б, справ то! І платити нікому не потрібно! Але насправді, якщо ви не маєте досвіду в такій справі, самостійна реставрація може тільки погіршити ситуацію: ще більше зіпсувати покриття ванній. Розшарування нанесеного акрилу, нові тріщини, корозія - лише малий перелік наслідків ремонту своїми руками.

З цієї причини, відновлення чавунних, акрилових і металевих ванн в Харкові краще довірити фахівцям. Майстри-реставратори ретельно підбирають матеріали, а також слідують всім необхідним етапах, враховуючи конструкцію, покриття та інші особливості вашої ванни.

Метод професійного відновлення отримав назву «Наливна ванна», і дозволяє повернути сантехніці свіжий, акуратний вигляд. Рідкий акрил, який використовується під час процедури, ефективно маскує тріщини, відколи й корозію. А при правильному догляді, нове покриття прослужить не менше 10-ти років!

Скільки разів можна реставрувати ванну емаллю?

Нанесення емалі на ванну - досить прижилася методика, яка з'явилася спочатку століття. Але сучасні емалі - більш ефективні, безпечні та поліпшені за всіма параметрами. Емалювання ванни в місті Харків проводиться швидко, доступно і якісно. По закінченню 10-річного періоду, процедуру можна повторити. Ванну таким методом реставрують необмежену кількість разів: тут немає ніяких обмежень.

Тому якщо ви мрієте про те, щоб освіжити зовнішній вигляд ванної, повернути їй первісну білизну і естетику, сміливо звертайтеся до нас.


Виконаємо всі роботи по реставрації чугунної ванни чисто, якісно і без зайвого клопоту з вашого боку. Нехай у будинку завжди панують затишок і краса!

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше