логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Емалювання ванн - дешевий спосіб реставрації ванн


Емалювання ванн - дешевий спосіб реставрації ванн

Реставрація ванни - досить складний процес, який має на увазі фактичне оновлення раніше зношеної, старої сантехніки. Адже, на жаль, навіть найякісніша ванна втрачає колишні характеристики, і естетичний зовнішній вигляд по закінченню часу. Якісне відновлення емаллю допоможе їй повернути білосніжність, а також значно заощадити ваш сімейний бюджет.

Емалювання ванн - дешевий спосіб реставрації ванн

Емалювання чаші ванни в українських містах - відомий і добре відомий спосіб відновлення ванни. Поряд з відновленням рідким акрилом (метод «Наливна ванна»), така реставрація проводиться для чавунних, металевих і акрилових ванни. Перелік матеріалів, які можуть використовувати майстри, зростає з кожним роком. Тому не сумнівайтеся: ви отримаєте чудовий результат!

Емалювання ванни: лікнеп за послугою


Якщо ваша ванна потріскалася, поржавіла або пожовкла, без реставрації тут ніяк не обійтися. Саме емалювання гарантує 100-відсоткове приведення в порядок навіть максимально пошкодженого покриття. Для цієї процедури застосовують різні склади, орієнтуючись на характер пошкоджень. Наші майстри працюють з продукцією бренду Palmira. Це - абсолютно безпечна, сертифікована емаль, яка не шкодить вашому здоров'ю і навколишньому середовищу.


Важливий етап в процесі емалювання - це ретельна підготовка поверхні, яка проводиться з дотриманням технології. Саме правильна підготовка гарантує гарну адгезію емалі з поверхнею, а також максимально тривалий термін експлуатації покриття.

Переваги емалювання ванни


Реставрація за допомогою емалювання гарантує незмінний зовнішній вигляд ванни протягом 10 років у разі правильного догляду за поверхнею. Для цього необхідно лише дотримуватися простих правил експлуатації. Наші майстри рекомендують виключити з арсеналу побутову хімію, яка містить абразивні частинки.

Замовити емалюванням У НАС, і  ВИ ОТРИМУЄТЕ:

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД. Наші майстри-реставратори не бояться складних завдань: мають великий досвід роботи і чималі практичні навички.


КОМПЛЕКСНІСТЬ. Надаємо послуги «під ключ». Це означає, що ви не залишитеся наодинці з установкою зливу або прибиранням сміття після проведення робіт. У всьому допоможуть фахівці своєї справи.

відсутнє націнок Замовляючи реставрацію у нас, ви економите до 25% на додаткових роботах. Але пам'ятайте про те, що додаткові роботи проводяться строго за вашим бажанням і не є обов'язковими.


ЧЕСНИЙ ПІДХІД. Наші ціни - остаточні. Саме тому, ви уникнете «подарунків» у вигляді несподіваного збільшення ціни після завершення робіт. Якщо вже змінювати прайс - то тільки в вашу користь.

кришталевої чистоти Прибираємо за собою все сміття. А під час проведення робіт повністю відсутня пил, бруд і неприємний запах.


Підберемо варіант під ваш бюджет, а також з урахуванням стану ванни.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше