логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Тернопіль
068-20-20-220

Зробивши реставрацію ванн акрилом в Тернополі - вона буде рівна, глянцева, гладка, вона буде стійка до будь-яких видів бактерій і не піддається хімічному або механічному впливу. ☎ +380682020220

Ванн Майстер » Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн Заліщики


Реставрація ванн Заліщики

Реставрація ванн доречна в таких випадках: ванна втратила блиск, стала тьмяною, наліт і бруд погано очищаються, поверхня почала покриватися корозійними плямами, з'явилися тріщини і відколи, після будь-яких робіт утворилися незмивні плями.


Реставрація ванн Заліщики

Після реставрації ванни в Заліщиках емаль ванни отримає блиск новизни, стане менш слизькою, але дуже гладкою і бездоганно рівною.


«Наливна ванна». Методика передбачає повільне наливання особливого акрилового складу по стінках і дну ванни з наступним висиханням. Шар виходить досить товстим, тому однієї процедури достатньо.

«Акриловий вкладиш». Спосіб передбачає вклейку в стару ванну акрилового елемента, за формою ідеально підходить під неї.

«Емалювання». По суті технологія схожа з фарбуванням ванни, тільки замість фарби використовується емаль. Наносити склад можна пензлем або валиком. Можлива обробка поверхні аерозольної емаллю, але якість покриття буде нижче.

Найдовговічнішим способом відновлення ванн в Києві вважається застосування акрилового вкладиша. У цьому випадку нова ванна прослужить до 20 років. Найдешевший і найменш ефективний метод - емалювання.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше