логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Тернопіль
068-20-20-220

Зробивши реставрацію ванн акрилом в Тернополі - вона буде рівна, глянцева, гладка, вона буде стійка до будь-яких видів бактерій і не піддається хімічному або механічному впливу. ☎ +380682020220

Ванн Майстер » Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн Теребовля


Реставрація ванн Теребовля

В незалежності від того, який варіант ви підберете, реставрація ванни дозволить вам отримати в кінцевому підсумку виріб високого ступеня надійності, яке відрізняє і презентабельний зовнішній вигляд.

Реставрація ванн Теребовля

Поверхню ванни можна реставрувати, вибравши найбільш прийнятний в тих чи інших умовах спосіб. Нанесення емалі - найменш витратний варіант, який можна застосовувати при шорсткуватому емалевому покритті, появі жовтизни, іржі, вапняних відкладень. Емаль наноситься в кілька шарів, при роботі навіть з найякіснішої емаллю рекомендовано використовувати респіратор.

Звичайно можна відреставрувати ванну і власними руками, однак краще довіритися професіоналам, які зроблять роботу якісно і оперативно.

Будь-які, навіть сучасні і якісні ванни, з часом зношуються під дією зовнішніх чинників. Поверхня ванни стає шорсткою, на ній виділяються сліди від іржі. У зв'язку з тим, що покупка і подальша установка нової ванни - дорогий і клопіткий варіант, то останнім часом величезною затребуваністю користується процес реставрації ванни


Реставрація ванн в Теребовлі з нашою компанією - надійний і практичний варіант.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше