логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Тернопіль
068-20-20-220

Зробивши реставрацію ванн акрилом в Тернополі - вона буде рівна, глянцева, гладка, вона буде стійка до будь-яких видів бактерій і не піддається хімічному або механічному впливу. ☎ +380682020220

Ванн Майстер » Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн Кременець


Реставрація ванн Кременець

Реставрація ванн Кременець - це вигідно, адже купити нову коштуватиме в рази дорожче. Крім того, це самий підходящий варіант, якщо Ви не збираєтеся робити ремонт у ванній, адже наші майстри реставрують ванни прямо на дому у замовника.

Реставрація ванн Кременець

Професійно і якісно відновлена ​​ванна здатна прослужити ще від 10 до 20 років, причому згодом ніщо не завадить відреставрувати її знову.

Сам процес реставрації займає близько трьох годин, потім виріб остаточно сохне десь протягом доби.

Обробка рідким акрилом, або «наливна» ванна - швидкий і ефективний спосіб змінити ванну до невпізнання. Підготовлений склад акуратно наливається зверху на бортики ванни, поступово переходячи по периметру і закінчуючи дном. Унікальна структура акрилу забезпечує самостійно розтікання рідини по поверхні з покриттям кожного міліметра. Цей спосіб реставрації вибирає більшість замовників в Кременці. Термін служби наливної шару - до 15 років.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше