логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Тернопіль
068-20-20-220

Зробивши реставрацію ванн акрилом в Тернополі - вона буде рівна, глянцева, гладка, вона буде стійка до будь-яких видів бактерій і не піддається хімічному або механічному впливу. ☎ +380682020220

Ванн Майстер » Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн в Чорткові


Реставрація ванн в Чорткові

Використання рідкого (наливної) акрилу. Один з найпопулярніших способів серед наших замовників завдяки оптимальному поєднанню високої якості покриття і доступною вартості робіт.

Реставрація ванн в Чорткові

Спеціальний акриловий склад наливається на ванну, в результаті формується рівна, гладка, глянсова поверхня.

Повне висихання вироби - через 1-2 доби. Термін служби в подальшому - від 10 років і більше.

Емалювання - нанесення на поверхню емалі за допомогою кисті. Час висихання - добу. Тривалість служби ванній після процедури - 3-8 років. Ця процедура сама економічна з усіх, що є безсумнівним плюсом. З недоліків можна відзначити тонкий шар нанесеного складу, що скорочує час використання реставрованого вироби, і різкий запах емалі.

Реставрація ванн Чортків - Відновленню підлягають ванни з будь-яких матеріалів!

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше