логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Тернопіль
068-20-20-220

Зробивши реставрацію ванн акрилом в Тернополі - вона буде рівна, глянцева, гладка, вона буде стійка до будь-яких видів бактерій і не піддається хімічному або механічному впливу. ☎ +380682020220

Ванн Майстер » Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн Ланівці


Реставрація ванн Ланівці

Ванна - міцне, довговічне і надійне сантехнічний виріб. Але свій відбиток на її стані залишають негативні фактори: вологе середовище, перепади температур, механічні дії під час чистки і контакт з миючими засобами. Результат цього - поява шорсткостей, мікротріщин, відколів.

Реставрація ванн Ланівці

Реставрація ванн Ланівці за допомогою наливного акрилу гарантує незмінний зовнішній вигляд ванни протягом 10 років у разі правильного догляду за поверхнею. Для цього необхідно лише дотримуватися простих правил експлуатації. Наші майстри рекомендують виключити з арсеналу побутову хімію, яка містить абразивні частинки.

Додатковою перевагою реставрації ванн є і те, що сантехніка тепер буде демонструвати високі експлуатаційні параметри. Зросте теплопровідність, підвищиться стійкість до механічних пошкоджень і зносу, утворення корозії. Таким чином, відновлення ванн - це вдале поєднання практичності і естетики. Не відкладайте затишок у власному домі на потім: замовте професійні послуги вже сьогодні, а завтра - насолоджуйтеся відмінним результатом.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше