логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Рівне
068-20-20-220

Маємо великий досвід реставрації ванн в Рівному, тому знаємо всі про цю справу. Майстри нашої компанії використовують сертифікований рідкий акрил, вироблений за кордоном.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Рівне » Реставрація ванн Здолбунів


Реставрація ванн Здолбунів

Металеві, чавунні, акрилові або сталеві ванни - то, без чого важко уявити собі домашній санвузол. Служать такі сантехнічні вироби дуже довго: господарі не поспішають позбавлятися від них навіть у разі появи відколів, подряпин, тріщин і інших дефектів. А продовжити термін експлуатації сантехніки здатна послуга під назвою «Реставрація ванн в Здолбунові». Професійні відновлювальні роботи - відмінний спосіб освіжити зовнішній вигляд ванни, позбутися від подряпин, відколів, тріщин, корозії.

Реставрація ванн Здолбунів

Вибір відповідного способу реставрації ванни визначається в основному вартістю робіт. При наявності достатньої кількості коштів варто вибрати спосіб «ванна у ванну», в разі, якщо потрібно заощадити відмінно виручить емалювання ванни.

 

Ще раз підкреслимо, що наливний акрил - найактуальніший на сьогодні спосіб реставрації ванн в Рівному та зокрема в Здолбунові. Це ідеальний баланс ціни і якості виконаних робіт.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше