логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Рівне
068-20-20-220

Маємо великий досвід реставрації ванн в Рівному, тому знаємо всі про цю справу. Майстри нашої компанії використовують сертифікований рідкий акрил, вироблений за кордоном.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Рівне » Реставрація ванн Костопіль


Реставрація ванн Костопіль

Відновлення чавунних, акрилових і металевих ванн в Костополі краще довірити фахівцям. Майстри-реставратори ретельно підбирають матеріали, а також слідують всім необхідним етапах, враховуючи конструкцію, покриття та інші особливості вашої ванни.

Реставрація ванн Костопіль

Метод професійного відновлення отримав назву «Наливна ванна», і дозволяє повернути сантехніці свіжий, акуратний вигляд. Рідкий акрил, який використовується під час процедури, ефективно маскує тріщини, відколи й корозію. А при правильному догляді, нове покриття прослужить не менше 10-ти років!


Наша компанія пропонує реставрацію ванн в Костополі кваліфікованими фахівцями, що приїдуть з Рівного, якісно виконують свою роботу. Звертаючись до нас, замовник не витрачає нерви і час даремно, а за короткий термін отримує ідеальну ванну.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше