логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Рівне
068-20-20-220

Маємо великий досвід реставрації ванн в Рівному, тому знаємо всі про цю справу. Майстри нашої компанії використовують сертифікований рідкий акрил, вироблений за кордоном.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Рівне » Реставрація ванн Сарни


Реставрація ванн Сарни

Реставрація - оптимальний вибір для тих, хто хоче повернути білосніжність сантехніки і помітно продовжити період її експлуатації в Сарнах. За допомогою сучасних матеріалів (рідкий акрил), наші майстри-реставратори з легкістю ліквідують іржу, потертості, тріщини і нерівності на вашій ванні.

Реставрація ванн Сарни

Нанесення емалі на ванну - досить прижилася методика, яка з'явилася спочатку століття. Але сучасні емалі - більш ефективні, безпечні та поліпшені за всіма параметрами. Емалювання ванни в місті Харків проводиться швидко, доступно і якісно. По закінченню 10-річного періоду, процедуру можна повторити. Ванну таким методом реставрують необмежену кількість разів: тут немає ніяких обмежень.

Тому якщо ви мрієте про те, щоб освіжити зовнішній вигляд ванної, повернути їй первісну білизну і естетику, сміливо звертайтеся до нас. 


Реставрація ванн Сарни - Виконаємо всі роботи чисто, якісно і без зайвого клопоту з вашого боку. Нехай будинку завжди панують затишок і краса!

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше