логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Рівне
068-20-20-220

Маємо великий досвід реставрації ванн в Рівному, тому знаємо всі про цю справу. Майстри нашої компанії використовують сертифікований рідкий акрил, вироблений за кордоном.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Рівне » Реставрація ванн Дубровиця


Реставрація ванн Дубровиця

Ванна - міцне, довговічне і надійне сантехнічний виріб. Але свій відбиток на її стані залишають негативні фактори: вологе середовище, перепади температур, механічні дії під час чистки і контакт з миючими засобами. Результат цього - поява шорсткостей, мікротріщин, відколів.

Реставрація ванн Дубровиця

З часом, металеві ванни схильні до утворення корозії, а акрилові - порушення цілісності. Господарям це не додає позитивних емоцій: потрібно замінити ванну або відреставрувати її, освіживши зовнішній вигляд сантехнічного вироби.

Ходять чутки, що відреставрована ванна недовго зберігає привабливий зовнішній вигляд і якісні параметри. Однак досвідчені фахівці Рівного запевняють, що це не так. Грамотно проведене відновлення пошкодженого покриття ванни забезпечить довгу і безвідмовну її службу.

 

Реставрація ванн в Дубровиці здійснюється із застосуванням складів на основі акрилу. Це універсальний матеріал, який повертає виробу первісний вигляд і властивості.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше