логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Рівне
068-20-20-220

Маємо великий досвід реставрації ванн в Рівному, тому знаємо всі про цю справу. Майстри нашої компанії використовують сертифікований рідкий акрил, вироблений за кордоном.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Рівне » Реставрація ванн Березне


Реставрація ванн Березне

Ми маємо великий досвід в реставрації ванн, тому знаємо всі про цю справу. Майстри нашої компанії використовують сертифікований рідкий акрил, вироблений за кордоном. Ваша локація - не проблема для нас.

Реставрація ванн Березне

Під'їдемо в Березне і зробимо роботу на високому рівні. Результат нашої співпраці з вами - приємний, глянсовий і свіжий вигляд ванни. При дотриманні нескладних правил експлуатації, якими поділиться з вами наш майстер, результат протримається 10 років!

Перший етап реставрації ванни - підготовка поверхні. Для цього поверхню ванни очищають від пилових частинок і сміття, а потім з особливою ретельністю покривають абразивним порошкоподібною речовиною. Щітки і наждачний папір потрібні для того, щоб зробити поверхню гладкою. Обов'язково потрібно провести обробку поверхні знежирювачем, а після висихання фахівці приступають до процесу безпосередньої реставрації. 

Реставрація ванни акрилом в Березне проводиться з особливою акуратністю і ретельністю. Після покриття рідким акрилом ванна повинна просохнути і через 24 години готова до використання.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше