логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Луцьк
068-20-20-220

Реставрація ванни в Луцьку - значно зручніший, надійний і перевірений спосіб. Після такого ремонту ванни Ви отримуєте ту ж саму ванну, тільки нову, за значно менші гроші і зі значно меншими незручностями.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Луцьк » Реставрація ванн Нововолинськ


Реставрація ванн Нововолинськ

Реставрація - оптимальний вибір для тих, хто хоче повернути білосніжність сантехніки і помітно продовжити період її експлуатації. За допомогою сучасних матеріалів (рідкий акрил), наші майстри-реставратори з легкістю ліквідують іржу, потертості, тріщини і нерівності на вашій ванні. Можливо відновлення акрилових, чавунних, керамічних і металевих виробів. А приємна ціна послуг допоможе істотно заощадити ваш сімейний бюджет.

Реставрація ванн Нововолинськ

Майстри-реставратори у Нововолинську проведуть комплексну реставрацію ванни, використовуючи якісні матеріали та спеціальне обладнання. Усунемо навіть серйозні відколи, тріщини, потертості та інші дефекти. Результатом нашої роботи стане красива, білосніжна ванна, яка буде радувати ваше око. І все це - без капітального ремонту в домашньому санвузлі.


Важливий етап в процесі відновлення старої ванни - це ретельна підготовка поверхні, яка проводиться з дотриманням технології. Саме правильна підготовка гарантує гарну адгезію емалі з поверхнею, а також максимально тривалий термін експлуатації покриття.

Рідкий акрил (Наливна Ванна), який використовують наші майстри - оригінальний, якісний і сертифікований матеріал від перевірених брендів. Він має високу адгезію, а також абсолютно не шкодить здоров'ю. Підбираємо тільки кращі матеріали, адже ми зацікавлені в тому, щоб реставрація прослужила вам довгі роки. Найчастіше, наші майстри використовують матеріал під назвою ПЛАСТОЛ. Завдяки інноваційним методам, наші фахівці-реставратори у місті Нововолинська та самому Луцьку можуть виправити навіть найсерйозніші дефекти покриття, включаючи наскрізні пошкодження, сліди іржі.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

restavrator.te.ua

vanna.in.ua

реставрація-ванн.укр

admin / від
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше