логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Луцьк
068-20-20-220

Реставрація ванни в Луцьку - значно зручніший, надійний і перевірений спосіб. Після такого ремонту ванни Ви отримуєте ту ж саму ванну, тільки нову, за значно менші гроші і зі значно меншими незручностями.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Луцьк » Реставрація ванн Ківерці


Реставрація ванн Ківерці

Рідкий акрил, який використовують наші майстри - оригінальний, якісний і сертифікований матеріал від перевірених брендів. Він має високу адгезію, а також абсолютно не шкодить здоров'ю. Підбираємо тільки кращі матеріали, адже ми зацікавлені в тому, щоб реставрація прослужила вам довгі роки.

Реставрація ванн Ківерці

Вибір оптимального методу залежить від характеру ушкоджень, матеріалу виготовлення ванни і багатьох інших параметрів. Саме тому, рекомендуємо проконсультуватися з нашими майстрами, перш ніж приймати остаточне рішення.

Для реставрації немає необхідності проводити від'єднання ванній від водопроводу, порушувати цілісність обробки кімнати - всі роботи проводяться прямо на місці. Відновлювати за допомогою наливної акрилу можна поверхні з будь-яких матеріалів - оновленню підлягає не тільки ванна, а й душовий піддон, мийка на кухні або джакузі. Всього за один день Ви можете освіжити і оновити стару ванну, додати їй бажаний відтінок, відновити стертий або пошкоджене покриття.


Реставрація ванн в Ківерцях - справа, про яку ми знаємо абсолютно все. Звертайтеся, будемо раді допомогти!


Наші фахівці з Луцька з радістю проконсультують вас з даного способу реставрації, допоможуть підібрати відтінок емалі. Отримати більш детальну інформацію ви можете за телефоном. Менеджер відповість на всі ваші запитання.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

restavrator.te.ua

vanna.in.ua

реставрація-ванн.укр

  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше