логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Луцьк
068-20-20-220

Реставрація ванни в Луцьку - значно зручніший, надійний і перевірений спосіб. Після такого ремонту ванни Ви отримуєте ту ж саму ванну, тільки нову, за значно менші гроші і зі значно меншими незручностями.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Луцьк » Реставрація ванн Камінь-Каширський


Реставрація ванн Камінь-Каширський

Відновлення сталевий, чавунній або акрилової ванни рідким акрилом - це гарантія білосніжного, глянцевого і стійкого до зносу покриття. Наші фахівці-реставратори допоможуть вам вибрати відтінок, проконсультують з усіх питань.

Реставрація ванн Камінь-Каширський

Дуже часто власникові не хочеться міняти стару ванну по ряду причин, наприклад, якщо резервуар добре вписується в дизайн ванної кімнати за розміром. Купівля нової ванній, тим більше нестандартного розміру, обійдеться «в копієчку». Ми ж пропонуємо жителям Луцька та області заощадити, замовивши послугу по реставрації.


Реставрація ванн в Камінь-Каширський за допомогою наливного акрилу та емалювання гарантує незмінний зовнішній вигляд ванни протягом 10 років у разі правильного догляду за поверхнею.


Для цього необхідно лише дотримуватися простих правил експлуатації. Наші майстри рекомендують виключити з арсеналу побутову хімію, яка містить абразивні частинки.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

restavrator.te.ua

vanna.in.ua

реставрація-ванн.укр

  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше