логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Луцьк
068-20-20-220

Реставрація ванни в Луцьку - значно зручніший, надійний і перевірений спосіб. Після такого ремонту ванни Ви отримуєте ту ж саму ванну, тільки нову, за значно менші гроші і зі значно меншими незручностями.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Луцьк » Реставрація ванн Ковель


Реставрація ванн Ковель

Реставрація - оптимальний вибір для тих, хто хоче повернути білосніжність сантехніки і помітно продовжити період її експлуатації. За допомогою сучасних матеріалів (рідкий акрил), наші майстри-реставратори з легкістю ліквідують іржу, потертості, тріщини і нерівності на вашій ванні. Можливо відновлення акрилових, чавунних, керамічних і металевих виробів. А приємна ціна послуг допоможе істотно заощадити ваш сімейний бюджет.

Реставрація ванн Ковель

Реставрація ванн Ковель це просте завдання для наших майстрів, які з появою абсолютно нових матеріалів на основі полімерних з'єднань проведуть якісне відновлення емалі. Асортимент таких матеріалів постійно зростає, тому майстри мають можливість підібрати оптимальний варіант для кожного випадку проведення реставраційних робіт. Метод відновлення сантехніки полімерними матеріалами отримав назву «Наливна ванна». Реставрація ванн в Ковелі таким способом - це актуальна послуга, яка дуже полюбилася господарям.


Найбільш часто підлягають ремонту акрилові ванни. Фахівці нашої компанії відзначають, що велика частка замовлень надходить на реставрацію саме таких виробів. Всі роботи по відновленню проводяться з урахуванням стану сантехніки, а також побажань власника, який звернувся до нас за допомогою.

Замовляйте реставрацію в Ковелі та Луцьку, сучасними методами, адже ще років 5 назад, до появи способу «Наливна ванна», покриття відновлювалося за допомогою звичайної фарби та пензля. Такий спосіб не відрізнявся довговічністю, а зовнішній вигляд залишав бажати кращого через потьоки, то розведення.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

restavrator.te.ua

vanna.in.ua

реставрація-ванн.укр

admin / від
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше