логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Івано-Франківськ
068-20-20-220

Реставрація ванн в Івано-Франківську відбувається швидко та якісно, Вам варто лише оформити замовлення і вже незабаром чекайте майстрів.Реставрація ванн Рогатин

Ванна - міцне, довговічне і надійне сантехнічний виріб. Але свій відбиток на її стані залишають негативні фактори: вологе середовище, перепади температур, механічні дії під час чистки і контакт з миючими засобами. Результат цього - поява шорсткостей, мікротріщин, відколів.

Реставрація ванн Рогатин

Важливий етап в процесі емалювання та наливній ванні - це ретельна підготовка поверхні, яка проводиться з дотриманням технології. Саме правильна підготовка гарантує гарну адгезію емалі з поверхнею, а також максимально тривалий термін експлуатації покриття.

Майстри-реставратори проведуть комплексну реставрацію ванн Рогатин , використовуючи якісні матеріали та спеціальне обладнання. Усунемо навіть серйозні відколи, тріщини, потертості та інші дефекти. Результатом нашої роботи стане красива, білосніжна ванна

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше