логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Івано-Франківськ
068-20-20-220

Реставрація ванн в Івано-Франківську відбувається швидко та якісно, Вам варто лише оформити замовлення і вже незабаром чекайте майстрів.Реставрація ванн Рожнятів

Якщо ваша ванна потріскалася, поржавіла або пожовкла, без реставрації в Рожнятеві тут ніяк не обійтися. Саме емалювання гарантує 100-відсоткове приведення в порядок навіть максимально пошкодженого покриття. Для цієї процедури застосовують різні склади, орієнтуючись на характер пошкоджень.

Реставрація ванн Рожнятів

Чим ще хороший метод реставрації в Рожнятів «Наливна ванна»? Говорячи про вельми популярну послугу в Івано-Франківській області, слід зазначити такі пункти:


  • Швидкість виконання. Реставрація ванни зазначеним способом займає у фахівця від 2 до 3 годин.
  • Ніякого демонтажу. «Наливна ванна» виконується на дому: вам не потрібно демонтувати і куди-небудь везти сантехніку.
  • Розумна вартість. Цілком логічно, що металева або чавунна ванна коштує набагато дорожче, ніж реставрація старої. Не витрачайте сімейний бюджет даремно.

І, звичайно ж, ніяких зусиль з вашого боку. Відпочивайте або займайтеся власними справами, поки реставратор робить відновлення ванни.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше