логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Івано-Франківськ
068-20-20-220

Реставрація ванн в Івано-Франківську відбувається швидко та якісно, Вам варто лише оформити замовлення і вже незабаром чекайте майстрів.Реставрація ванн Бурштин

Якщо ви хочете швидко повернути ванні колишньої глянець і білосніжність, то оптимальним варіантом реставрації стане рідкий акрил. Всього кілька годин роботи майстра, і сантехніка засяє, як нова! 

Реставрація ванн Бурштин

Як проходять роботи? Майстер готує чашу ванни і заливає її рідким акрилом. Саме через особливості реставрації метод носить назву «Наливна ванна». Заливка займає всього кілька годин (2-3), а під час роботи повністю відсутні пил і бруд.


Реставрувати ванну в Бурштині дешевше, ніж купити нову. Можна придбати матеріал для реставрації і зробити нове покриття самостійно, але при відсутності досвіду рекомендується все ж довірити роботу професіоналам. Акуратно і швидко майстри повернуть ванній колишній лиск і красу.

Акрилове покриття стійке до деформацій під дією температур, не стирається і не дряпається. При бажанні можна радикально оновити стару ванну, надавши їй колір на свій смак. Для застигання рідкого акрилу потрібні всього одну добу.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше