логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Івано-Франківськ
068-20-20-220

Реставрація ванн в Івано-Франківську відбувається швидко та якісно, Вам варто лише оформити замовлення і вже незабаром чекайте майстрів.Реставрація ванн Болехів

Повна заміна ванни - далеко не завжди оптимальний варіант. Адже це має на увазі комплекс робіт: по суті, капітальний ремонт домашнього санвузла. Така процедура - витратна за часом і фінансів. Тому ми рекомендуємо зупинити свою увагу на відновленні. Який варіант реставрації оптимальний?

Реставрація ванн Болехів

Наливний акрил - матеріал, зручний і практичний у використанні. При цьому після обробки ванна не буде втрачати презентабельного зовнішнього вигляду протягом багатьох років. Висихання ванни відбувається протягом 4 - 5 днів, після обробки стакрілом поверхню ванни набуває високу ступінь стійкості і надійності до зовнішніх впливів.


Реставрація ванн в Болехові - популярний спосіб відновлення ванни. Поряд з відновленням рідким акрилом (метод «Наливна ванна»), часто замовляють емалювання для чавунних, металевих і акрилових ванн. Перелік матеріалів, які можуть використовувати майстри, зростає з кожним роком. Тому не сумнівайтеся: ви отримаєте чудовий результат!

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше