логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Чернівці
068-20-20-220

Реставрація ванн Чернівці - щоб освіжити зовнішній вигляд ванної, повернути їй первісну білизну і естетику, сміливо звертайтеся до нас. Виконаємо всі роботи чисто, якісно і без зайвого клопоту з вашого боку.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Чернівці » Реставрація ванн Новодністровськ


Реставрація ванн Новодністровськ

З плином часу ванна стає непрезентабельною, на ній, навіть при належному догляді, з'являються тріщини, потьоки або сліди від іржі. У зв'язку з таким «жалюгідним» видом ванни вона потребує заміни, проте покупка нової ванни в Новодністровську пов'язана зі значними фінансовими вкладеннями. В такому випадку найкращий і доступний варіант - реставрація ванни з використанням різних матеріалів - при цьому ванна стане як нова з мінімальними грошовими витратами.

Реставрація ванн Новодністровськ

Найбільш часто підлягають ремонту металеві ванни. Фахівці нашої компанії відзначають, що велика частка замовлень надходить на реставрацію саме таких виробів. Всі роботи по відновленню проводяться з урахуванням стану сантехніки, а також побажань власника, який звернувся до нас за допомогою.

Нанесення емалі на ванну - досить прижилася методика, яка з'явилася спочатку століття. Але сучасна технологія наливного акрилу - більш ефективна, безпечніша та поліпшена за всіма параметрами. Реставрувати ванну в Новодністровську швидко, доступно і якісно з компанією "Ванн Майстер". По закінченню 10-річного періоду, процедуру можна повторити. Ванну таким методом реставрують необмежену кількість разів: тут немає ніяких обмежень.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше