логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Чернівці
068-20-20-220

Реставрація ванн Чернівці - щоб освіжити зовнішній вигляд ванної, повернути їй первісну білизну і естетику, сміливо звертайтеся до нас. Виконаємо всі роботи чисто, якісно і без зайвого клопоту з вашого боку.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Чернівці » Реставрація ванн Красноїльськ


Реставрація ванн Красноїльськ

Для початку - про самостійну реставрації. Сантехнічні магазини пропонують велику кількість матеріалів для відновлення ванн. Це і «підкуповує» господарів: здавалося б, справ то! І платити нікому не потрібно! Але насправді, якщо ви не маєте досвіду в такій справі, самостійна реставрація може тільки погіршити ситуацію: ще більше зіпсувати покриття ванній. Розшарування нанесеного акрилу, нові тріщини, корозія - лише малий перелік наслідків ремонту своїми руками.

Реставрація ванн Красноїльськ

Замовляючи реставрацію у нас, ви економите до 25% на додаткових роботах. Але пам'ятайте про те, що додаткові роботи проводяться строго за вашим бажанням і не є обов'язковими.

Останнім часом популярністю в Красноїльськ для реставрації ванн користується "наливна ванна" - спеціальна акрилова речовина (сумішш акрилу і затверджувача). наливний акрил володіє такими перевагами як в'язкість, текучість і відкладена полімеризація. Завдяки цим властивостям акрил рівномірно покриває ванну, при цьому потрібно не боятися, що акрил блискавично застигне.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше