логотип реставрації ванн

Відгуки Харків Думки та оцінки жителів Харькова про наші послуги та майстерність майстрів реставраторів в місті Харків.

Реставрація ванни фото
Матвій (Відгуки Харків)

Живу в хрущовці з так собі ремонтом. Про ванну взагалі мовчу. З цим треба було щось робити. На нову ванну не вистачило. Десь чув, що ванни відновлюють. Пошукав варіанти і знайшов цю компанію. Швидко відновили і по моєму бажанню змінили колір емалі. Тепер все супер. Спасибі!

9.25 з  10

➥ Читати Дешево та сердито в Харькові
Валя (Відгуки Харків)

Замовила реставрацію рідким акрилом в компанії ВаннМайстер. Все сподобалося, зробили без додаткових витрат, швидко і якісно, ​​всім раджу. Дали гарантію 3 роки на виконані роботи. Стара ванна справді стала як нова.

9.25 з  10

➥ Читати Валя з Харкова - відгук

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5