логотип реставрації ванн

Відгуки Вінниця Відгуки про реставрацію ванн у Вінниці та області від людей, що оновили свої старі ванни вибравши технологію наливної ванни.

Реставрація ванни фото
Ганна (Відгуки Вінниця)

Робили ремонт у бабусі, дійшло до ванни. Наша бабуся була закохана в свою стару ванну, так як в неї зручно залазити і вилазити. І ні в яку не давала її викинути. Вирішили реставрувати.

10 з  10

➥ Читати Відгук з Вінниці від Ганни
Андрій (Відгуки Вінниця)

Вперше зіткнувся з реставрацією ванн. Своєю квартири поки немає, переїхав на нову знімну квартиру і насамперед вирішив оновити ванну (без сліз було не глянути :-) Майстер Вадим - дякую за професійний підхід до своєї роботи, відповідальність,9.75 з  10

➥ Читати Моя перша реставрація

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5