логотип реставрації ванн

Відгуки Ужгород Вігуки з Ужгорода та Закарпатської області від мешканців регіону, які вже реставрували свою стару ванну вибравши метод наливу чи емалювання

Реставрація ванни фото
Микита (Відгуки Ужгород)

Кілька років збирався покрити ванну акрилом. Чи то акрил був різний, то чи технології не досконалі, все відкладав. Зараз звернувся більш ніж до семи майстрам і не один не взявся за моє замовлення, так як мені хотілося покрити всі одночасно, плитку у ванній, саму ванну, раковину, труби до змішувача.

9.75 з  10

➥ Читати Результат перевершив мої очікування.
Остап (Відгуки Ужгород)

Вкладиш з акрилу - досить цікава штука. Побачив у знайомого оновлений варіант ванни. Виглядає дуже красиво. Вирішив і я відреставрувати свою стареньку ванну. В Інтернеті знайшов багато фірм, які цим займаються. Вибрав «ВаннМайстер», так як у них досить серйозний досвід роботи та нормальні ціни. Я дуже задоволений!

9.75 з  10

➥ Читати Відгук з Ужгорода

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5