логотип реставрації ванн

Відгуки Тернопіль Почитати відгуки з Тернополя про наших майстрів та їхні навики у реставрації ванн способом - наливна ванна та ємалювання.

Реставрація ванни фото
Валерія (Відгуки Тернопіль)

Нещодавно купили квартиру. Грошей на ремонт особливо не було. Але ванна була просто в жалюгідному стані. Пошукали в інтернеті варіанти, виявилося ванну можна відновити. Там же, в інтернеті, знайшли цю фірму.

10 з  10

➥ Читати Відгук про відновленння старої ванни
Галина (Відгуки Тернопіль)

Відмінні хлопці! Все супер зробили! Я живу один і мені складно розібратися у всіх цих моментах. А якщо купувати нову ванну, то по-перше це дорого, а по-друге-треба знайти тих, хто доставить, підніме, встановить, зніме і винесе стару ванну.

9.75 з  10

➥ Читати Відгук на реставрацію ванни від Галини

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5