логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Тернопіль
068-20-20-220

Зробивши реставрацію ванн акрилом в Тернополі - вона буде рівна, глянцева, гладка, вона буде стійка до будь-яких видів бактерій і не піддається хімічному або механічному впливу. ☎ +380682020220

Ванн Майстер » Реставрація ванн Тернопіль » Реставрація ванн в Скалі Подільській


Реставрація ванн в Скалі Подільській

Елітний спосіб відновити зовнішній вигляд ванної - замовити акрилову вставку. У старе виріб вставляється цілісний вкладиш з акрилу. Підходить навіть в тих випадках, коли ванна дуже сильно зношена або пошкоджена. Час роботи майстра - 2-3 години, висихання - до доби. Продовжує термін служби ванній на 15 років і більше. Наша гарантія діє протягом трьох років.


Реставрація ванн в Скалі Подільській

Дорогий варіант, але цілком виправдовує себе, оскільки ванна швидко і без демонтажу відновлюється до рівня нового виробу. При цьому не потрібно буде витрачати додатково кошти на ремонт в самій кімнаті, як це б сталося при купівлі та встановлення нової ванною.

Такі послуги, як - консультації, усунення дрібних недоліків поверхні, виїзд майстра додому - ми здійснюємо безкоштовно! Вартість і подробиці реставрації ванн нестандартних форм і розмірів обговорюються з замовником в індивідуальному порядку. Виїзд фахівця в Скалу-Подільську також обговорюється з клієнтом.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше