логотип реставрації ванн

Відгуки Рівне Почитайте відгуки про те як відновлюють поверхні ванн в місті Рівне - та які методи реставрації обрали жителі Рівного

Реставрація ванни фото
Ірина (Відгуки Рівне)

Сергій зробив мені 2 ванни, я дуже задоволена, якщо треба кому то зробити ванну якісно і аккуратно - це до Сергія, раджу всім. До цього робила першу ванну з іншою компанією - не сподобалося: краї залишилися недоробленими, злив зробили під нахилом до крана, тобто вода застоюється і псує вигляд, в добавок наробили на підлозі калюж з акрилу, які нічим не прибрати.9.75 з  10

➥ Читати Відгук Ірини з Рівного
Антоніна (Відгуки Рівне)

Наша чавунна ванна давно прийшла в непридатність. Щоб її винести, треба розібрати половину нашої хрущовки. Та й виносити її з п'ятого поверху ніякого бажання немає. Родичі підказали звернутися в компанію ВаннМайстер.

9 з  10

➥ Читати Антоніна про наливну ванну

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5