логотип реставрації ванн

Відгуки Полтава Відгуки 2019 року які залишили наші клієнти про послугу на реставрацію ванни в місті Полтава та області.

Реставрація ванни фото
Інна (Відгуки Полтава)

Мені дуже грамотно пояснив оператор з приводу гарантії і на шо саме вона поширюється чого я не могла почути від інших фірм, і дуже докладно і розповів про всі способи реставрації ванн,  і ми тут же залишили заявку  Полтаві!

9.5 з  10

➥ Читати Інна - відгук з Полтави
Люда (Відгуки Полтава)

Хочу сказати велике дякую майстру, подякувала за прекрасно виконану роботу, дуже хороший хлопчина.
Приїхав вчасно !! Хоча мій будинок відразу і не знайдеш. Все так ретельно вичищав. Молодець!

9.5 з  10

➥ Читати Люда з Полтави про нашу реставрацію

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5