логотип реставрації ванн

Відгуки Одеса Позитивні та недуже відгуки про те як на справді відбувається реставрація ванн в Одесі, які майстри найкращі та який метод потрібно обирати?

Реставрація ванни фото
Анфіса (Відгуки Одеса)

Наші старі водопровідні труби потекли, тому питання ремонту стояло дуже гостро. Спочатку думали самі замінити їх, але зрозуміли, що це не так просто, як здається. Вирішили довіритися фахівцям. Запросили майстра з компанії «ВаннМайстер»

9.75 з  10

➥ Читати Анфіса з Одеси про акриловку
Антон (Відгуки Одеса)

Дружина зіпсувала нашу ванну, постійно її чистила Доместос. Маленьку дитину купати стало просто неможливо! З огляду на, що розміри ванни у нас не заводські, почали шукати інші способи оновити поверхню.

9.5 з  10

➥ Читати Антон з Одеси про відновлення ванни

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5