логотип реставрації ванн

Відгуки Миколаїв Наливна ванна чиємалювання? Читайти відгуки з Миколаєва та робіть свої висновки! Про майстрів та способі відновлення поверхні старих ванн.

Реставрація ванни фото
masha.jpg (Відгуки Миколаїв)

Робили ремонт у ванній кімнаті. Вирішили поміняти кольорову гаму, і звичайна біла ванна вже порядком набридла. Новий кахель був кольору морської хвилі, вирішили і ванну зробити в схожому кольорі.


9.75 з  10

➥ Читати Миколаїв - відгук від Марії
Кирил (Відгуки Миколаїв)

Після заїзду в щойно куплену квартиру шукали компанію для комплексного ремонту ванної та санвузла. Справа в тому, що це «вторинка» з усіма наслідками, що випливають ...

9.25 з  10

➥ Читати Кирило з Миколаєва - відгук про реставрацію

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5