логотип реставрації ванн

Відгуки Луганськ Прочитати відгуки мешканців Луганська, що думають, де замовляли та який метод реставрації вибрали жителі міста.

Реставрація ванни фото
Антоніна (Відгуки Луганськ)

Все було зроблено на відмінному рівні, до того ж я ще й потрапила під акцію: при замовленні комплексного ремонту ванни і туалету в подарунок дають акриловий вкладиш. Так що я ще й непогано заощадила, не довелося оплачувати за реставрацію ванни, хоча збиралася замовляти і цю послугу.

9.0 з  10

➥ Читати Відгук Антоніни з Луганська
Кирил (Відгуки Луганськ)

Вирішив зробити ремонт у квартирі щоб здавати квартиру, і щоб не гратись з установкою нової вани замовив реставрацію старої. Виявилось дуже дешево і вана стала виглядати по новому.


9.25 з  10

➥ Читати Кирило з Луганська

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5