логотип реставрації ванн

Відгуки Львів Львівські відгуки та думки львівян про те чи сподобалась їм реставрація ванни і як вона показує себе з часом на практиці

Реставрація ванни фото
Михайло (Відгуки Львів)

Я не так давно переїхав в львівську квартиру, що в старому будинку, де стан сантехніки було досить плачевним. Великими фінансами не маю, тому шукав економ-варіант.

9.75 з  10

➥ Читати Відгук з Львова
Марта (Відгуки Львів)

Супер! Я здивована, але ванна дійсно як нова! Зверталася в цю компанію рік тому, приїжджав дуже компетентний майстер Андрій, який все розповів, показав, пояснив, як доглядати за поверхнею.

10 з  10

➥ Читати Марта. Відгук з Львова

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5