логотип реставрації ванн

Відгуки Луцьк Відгуки жителів Луцька, які замовляли реставрацію ванн у Луцьку для того щоб відновити свою стару ванну.

Реставрація ванни фото
Валя (Відгуки Луцьк)

Зовсім недавно купили квартиру, вторинку. Відповідно всюди потрібно було робити ремонт після колишніх господарів. У ванній кімнаті ремонт був потрібний особливо гостро. Однак в грошовому плані після покупки квартири не все так гладко і ми вирішили зробити по-мінімуму.

9.75 з  10

➥ Читати Як мені відновили ванну
Микола (Відгуки Луцьк)

Замовив у компанії «ВаннМайстер» установку акрилового вкладиша в лютому цього року. Стара чавунна іржава ванна набридла просто жах, так що довелося зважитися на цей крок. В цілому залишився задоволений усіма нюансами роботи, за винятком слабкого запаху.

10 з  10

➥ Читати Реставрація наливною ванною

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5