логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Луцьк
068-20-20-220

Реставрація ванни в Луцьку - значно зручніший, надійний і перевірений спосіб. Після такого ремонту ванни Ви отримуєте ту ж саму ванну, тільки нову, за значно менші гроші і зі значно меншими незручностями.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Луцьк » Реставрація ванн Берестечко


Реставрація ванн Берестечко

Відновлення поверхні металевої ванни методом «Наливна ванна» (з використанням рідкого акрилу) дозволяє оновити декоративне покриття, відтворити первісну чистоту колірної гами. Але перед тим як наносити емаль, ми ретельно готуємо поверхню сантехнічного вироби. Обов'язкові етапи - це неглибока шліфування, очищення, промивання і просушування. Завдяки правильному проведенню сантехнічних процедур, що наноситься акрил добре зчепиться з металом, буде завдано рівномірно.

Реставрація ванн Берестечко

Використання наливної акрилу дозволяє продовжити термін служби ванній ще на 10-15 років. При цьому ми гарантуємо, що нове покриття не втратить своєї цілісності згодом - не потріскається і не відшарується. Рідкий акрил - екологічний матеріал, повністю безпечний для здоров'я. Крім того, таке покриття відрізняється особливою зносостійкістю і стійкістю до ударів, значить, можна не боятися випадково упустити що-небудь в ванну або переживати щодо різких перепадів температур.


Реставрація ванн Берестечко - Користуватися ванною після реставрації можна через добу. Вся робота триває близько двох годин.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

restavrator.te.ua

vanna.in.ua

реставрація-ванн.укр

  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше