логотип реставрації ванн

Відгуки Кропивницький Кропивницькі відгуки людей, що зробили реставрацію своєї ванни та вирішили поділитись досвідом як все відбувалось.

Реставрація ванни фото
Марія (Відгуки Кропивницький)

Вітаю! Хочу залишити відгук і подякувати майстра Валентина.

Всі роботи (вкладиш у ванну, виготовлення короба і обшивка його пластиковими панелями на задній стінці в туалеті) були виконані під час і просто відмінно: акуратно, з душею і високим професіоналізмом.

9.75 з  10

➥ Читати Марія про наших реставраторів з Кропивницького
Ірина (Відгуки Кропивницький)

Давно хотіла оновити ванну, але я багато працюю, і немає часу займатися демонтажем, купівлею і установкою. Вихід із ситуації підказала подруга. Вона замовила вкладиш, на монтаж якого пішло близько години.

9.75 з  10

➥ Читати Кропивницький відгук від Ірини

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5