логотип реставрації ванн

Відгуки з Хмельницького Відгуки хмельничан які робили в себе в дома реставрацію ванни способом наливної ванни та емалювання

Реставрація ванни фото
Ірина (Відгуки з Хмельницького)

Вирішили робити ремонт у ванній кімнаті. А як підрахували майбутні витрати, засмутилися. Далеко не на все вистачало грошей. Щоб хоч якось заощадити, вирішили стару страшну ванну не міняти, а оновити.

10 з  10

➥ Читати Відгук з Хмельницькоговід Ірини
Костянтин (Відгуки з Хмельницького)

Сьогодні у мене завершився ремонт ванної кімнати, і я дуже задоволений! Весь процес відбувався швидко і якісно. Окрема подяка майстру Сергію. Дійсно фахівець з великої літери і просто хороша людина.

10 з  10

➥ Читати Як відновити ванну?

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5