логотип реставрації ванн

Відгуки Іванно-Франківськ Іванно-Франківськ - відгуки які залишили люди з франківська, що робили реставрацію старої ванни замовляючи майстрів у нас.

Реставрація ванни фото
Артем (Відгуки Іванно-Франківськ)

Робив замовлення на акрилову заливку. Справа в тому, що у мене дуже стара ванна, квартира дісталася ще від бабусі. Можна тільки уявити, який вигляд мала ванна, якщо нею користувалися близько 30 років.

9.75 з  10

➥ Читати Відгук з Франківська
Гана (Відгуки Іванно-Франківськ)

Робила подарунок своїй бабусі - оновлену ванну. Знайшла в інтернеті цей сайт і зробила замовлення. Передзвонили майже відразу! Я звичайно не часто роблю замовлення через інтернет, може це всюди так, але це мене здивувало!


10 з  10

➥ Читати Відгук Гани про оновлення ванни

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5