логотип реставрації ванн

Відгуки Донецьк Реальні відгуки про реставрацію ванн в Донецьку - як і хто робить - що потрібно знати про цю технологію

Реставрація ванни фото
Макс (Відгуки Донецьк)

Дружині закортіло терміново поміняти ванну, на цю справу мені особливо витрачатися не хотілося. Знайшов цю компанію, подзвонив. Прийняли замовлення. Через кілька днів приїхали і все зробили за помірну плату. Зараз всі  задоволені і я, і дружина. Спасибі.

9.25 з  10

➥ Читати Макс про свій досвід реставрації
Аня (Відгуки Донецьк)

Я делала заказ реставрации в комании "ВаннМастер" - мастер-реставратор буквально за 2 часа превратил мое старое коріто в новую ванну. Прошло уже пол года а новая емаль блестит и радует глаз.

Спасибо вам за работу.

9.25 з  10

➥ Читати Донецьк - відгук Ані

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5