логотип реставрації ванн

Відгуки Чернівці Відгуки людей. що робили реставрацію ванни в Чернівцях через наш сервіс, замовляючи послуги майстрів по відновленню поверхні ванни.

Реставрація ванни фото
Валентина (Відгуки Чернівці)

Коли ми з чоловіком вирішили зробити ремонт у ванні, то не було ніяких сумнівів, куди звернутися. Звичайно «ВаннМайстер» у Чернівцях! Трохи більше року тому ми вже замовляли тут установку акрилового вкладиша і залишилися задоволені результатом.

9.75 з  10

➥ Читати Валентина з Чернівців - відгук
Алла (Відгуки Чернівці)

Замовляла в цій компанії реставрацію ванни рідким акрилом. Справа в тому, що ванна у мене нестандартної форми, але трапилася неприємність - після падіння на дно важкого предмета утворилася негарна тріщина на поверхні.

9.5 з  10

➥ Читати Відгук Алли з Чернівців

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5