логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Чернівці
068-20-20-220

Реставрація ванн Чернівці - щоб освіжити зовнішній вигляд ванної, повернути їй первісну білизну і естетику, сміливо звертайтеся до нас. Виконаємо всі роботи чисто, якісно і без зайвого клопоту з вашого боку.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Чернівці » Реставрація ванн Мамаївці


Реставрація ванн Мамаївці

Запорука ефективності методу «Наливна ванна» - це оригінальні та сертифіковані матеріали. Ми використовуємо тільки якісні фарбувальні склади від проведених брендів. Крім ідеальної білизни, такі матеріали мають антибактеріальну дію, підвищують стійкість до ударів, зносу і інших несприятливих факторів. Як результат, продовжується експлуатаційний період вашої ванни.

Реставрація ванн Мамаївці

Відновлення поверхні металевої ванни в Мамаївцях методом «Наливна ванна» (з використанням рідкого акрилу) дозволяє оновити покриття, відтворити первісну чистоту колірної гами. Але перед тим як наносити емаль, ми ретельно готуємо поверхню сантехнічного вироби. Обов'язкові етапи - це неглибока шліфування, очищення, промивання і просушування. Завдяки правильному проведенню сантехнічних процедур, що наноситься акрил добре зчепиться з металом, буде завдано рівномірно.


Відновлення металевої (сталевої), чавунної або акрилової ванни рідким акрилом - це гарантія білосніжного, глянцевого і стійкого до зносу покриття. Наші фахівці-реставратори допоможуть вам вибрати відтінок, проконсультують з усіх питань. В оригінальний склад наливної ванни входять інноваційні компоненти, що забезпечують високі показники адгезії, покриваності і однорідності матеріалу. Ці властивості надають в'язкій масі здатність надійно зчіплюватися з зачищеною базовою поверхнею, утворюючи ідеально гладке покриття без бульбашок, розводів, потьоків.


Реставрація гарантує незмінний зовнішній вигляд ванни протягом 10 років у разі правильного догляду за поверхнею. Для цього необхідно лише дотримуватися простих правил експлуатації. Наші майстри рекомендують виключити з арсеналу побутову хімію, яка містить абразивні частинки.

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
admin / від
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше