логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста Чернівці
068-20-20-220

Реставрація ванн Чернівці - щоб освіжити зовнішній вигляд ванної, повернути їй первісну білизну і естетику, сміливо звертайтеся до нас. Виконаємо всі роботи чисто, якісно і без зайвого клопоту з вашого боку.

Ванн Майстер » Реставрація ванн Чернівці » Реставрація ванн Герца


Реставрація ванн Герца

Запорука ефективності методу «Наливна ванна» - це оригінальні та сертифіковані матеріали. Ми використовуємо тільки якісні фарбувальні склади від проведених брендів. Крім ідеальної білизни, такі матеріали мають антибактеріальну дію, підвищують стійкість до ударів, зносу і інших несприятливих факторів. Як результат, продовжується експлуатаційний період вашої ванни.

Реставрація ванн Герца

Якщо ваша ванна в місті Герца потріскалася, поржавіла або пожовкла, без реставрації тут ніяк не обійтися. Саме емалювання гарантує 100-відсоткове приведення в порядок навіть максимально пошкодженого покриття. Для цієї процедури застосовують різні склади, орієнтуючись на характер пошкоджень. Абсолютно безпечна, сертифікована емаль, яка не шкодить вашому здоров'ю і навколишньому середовищу.


Як проходять по реставрації ванни? Майстер готує чашу ванни і заливає її рідким акрилом. Саме через особливості реставрації метод носить назву «Наливна ванна». Заливка займає всього кілька годин (2-3), а під час роботи повністю відсутні пил і бруд. Зверніть увагу: реставрація ванни нестандартної форми (наприклад, джакузі) - більш тривала процедура. Спеціаліст зорієнтує вас за часом до початку робіт. Користуватися відреставрованою ванною ви зможете приблизно через 24-36 годин. За цей час, рідкий акрил застигає, проходить процес остаточної адгезії з поверхнею.


реставрація в Герці таких ванн як: Металеві, чавунні, акрилові або сталеві ванни - то, без чого важко уявити собі домашній санвузол. Служать такі сантехнічні вироби дуже довго: господарі не поспішають позбавлятися від них навіть у разі появи відколів, подряпин, тріщин і інших дефектів. А продовжити термін експлуатації сантехніки здатна послуга під назвою «Реставрація ванн в Харкові».

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.
admin / від
  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше